Βέβαια, κάποια στιγμή το Champions League εκτός από Τετάρτη άρχισε να παίζεται και Τρίτη οπότε το ΑΜΑΝ ξεκίνησε να έχει ανταγωνιστή. Ωστόσο οι ΑΜΑΝ πολλές φορές ήταν δύο σε ένα: η σάτιρά τους απευθυνόταν στους αθλητικόφιλους.
Θεσσαλονίκη: Τους τρέλανε όλους η νύφη - Έκανε τη γαμήλια φωτογράφιση πάνω από τις κάλπες
Για την ακρίβεια, τα καλύτερα σκετσάκια τους, από εκείνα τα κλασικά πλέον σκετσάκια με τον Κανάκη και τον Καλυβάτση και τις ελεϊνά αστείες περούκες τους, προέκυπταν όταν ασχολόντουσαν με αθλητικά ζητήματα.
Διαβάστε την συνέχεια ΕΔΩ
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]