Η γνωστή δημοσιογράφος βρίσκεται σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και περιμένει πως και πως τη στιγμή που θα κρατήσει στην αγκαλιά της το πρώτο της παιδί, καρπό του έρωτά της με τον Αλέξανδρο Χατζόπουλο.
Η Νίκη Λυμπεράκη έχει επιλέξει να κρατάει χαμηλούς τόνους την προσωπική της ζωή και αυτός είναι και ο λόγος που μέχρι στιγμής δεν είχαμε δει τη φουσκωμένη κοιλίτσα της.
Ποιο δράμα; Με αυτές τις δύο κωμωδίες θα σαρώσει ΑΝΤ1 και ALPHA τη νέα χρονιά
Ωστόσο, πριν λίγες ώρες, η γνωστή παρουσιάστρια ειδήσεων δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook μια φωτογραφία δείχνοντας μας για πρώτη φορά τη φουσκωμένη κοιλίτσα της αλλά και το κορμάκι που αγόρασε για το μωράκι της.
https://www.facebook.com/nicky.lyberaki/posts/10157690782299440:0
«Να, εδώ… Καθόμαστε με τη νεολαία», ήταν τα λόγια της στη λεζάντα της ανάρτησής της. Αμέσως, οι θερμές ευχές από τους διαδικτυακούς φίλους της άρχισαν να διαδέχονται η μία την άλλη.