Το παιχνίδι μετά από απόφαση της παραγωγής για να μπορέσει να κάνει καλύτερη ταξινόμηση του χρόνου και να μην σταματήσει κι αυτό να προβάλλεται όπως τα περισσότερα projects της ελληνικής τηλεόρασης αυτή την στιγμή, ήταν προκαθορισμένο να βγαίνει αέρα μόνο τρεις ημέρες την εβδομάδα αντί για πέντε.
Ποιο δράμα; Με αυτές τις δύο κωμωδίες θα σαρώσει ΑΝΤ1 και ALPHA τη νέα χρονιά
Δηλαδή μόνο Δευτέρα, Τρίτη Τετάρτη για να προλαβαίνουν να επεξεργάζονται το υλικό που βλέπουμε εμείς στους δέκτες μας.
Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr