Ένα ακόμα Mystery Box, που θα τους βγάλει από τη ζώνη ασφαλείας τους. Η επιλογή είναι δική τους αν θα ακολουθήσουν τον εύκολο ή τον δύσκολο δρόμο σε αυτό το παιχνίδι.
Αρκάς: Η σαρκαστική «καλημέρα» με άρωμα καύσωνα – Το σχόλιο για την πλαζ
Όσοι έχουν την ψευδαίσθηση και πάνε εκ του ασφαλούς, θα πέσουν σε μεγάλη παγίδα. Εκείνος ή εκείνη, που θα καταλάβει ότι τίποτα δεν είναι εύκολο σε αυτό τον διαγωνισμό, θα κερδίσει ένα σημαντικό πλεονέκτημα για το Τεστ Δημιουργικότητας.
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr