Tο eleftherostypos.gr δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο. Ωστόσο δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Σχόλια με ύβρεις διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Χρήστες που δεν τηρούν τους όρους χρήσης αποκλείονται.
Μετά από ενάμιση περίπου μήνα, Μπλε και Κόκκινοι είχαν επιτέλους την ευκαιρία να αγωνιστούν για το έπαθλο επικοινωνίας στοSurvivor all star, κάτι για το οποίο ανυπομονούσαν πως και πως, μιας και η οικογένειά τους είναι πάνω από όλα.