«Φοβόμουν πάρα πολύ να εκτεθώ, να εκθέσω οτιδήποτε είχα μέσα μου… Μη με φανταστείς ντροπαλή ως παιδί, δεν ήμουν καθόλου έτσι, πιο πολύ ως φασαρία με θυμούνται» αναφέρει αρχικά η Σμαράγδα Καρύδη.
Κατερίνα Καινούργιου: To σχόλιο της κάτω από την ανάρτηση του συντρόφου της -«Μαζί σου είναι διαφορετικά» [εικόνα]
Όσο για τις αισθητικές επεμβάσεις, με τις οποίες δεν είναι καθόλου αρνητική, η Σμαράγδα Καρύδη λέει: «Φτιάχνομαι, κάνω ψιλοπράγματα. Λίφτινγκ πάρα πολύ θα ήθελα να κάνω όταν χρειαστεί. Μπορεί και τώρα, θέλω να πάω να τα τραβήξω όλα. Δε θα βγω να το ανακοινώσω και δε θεωρώ ότι ένας άντρας ή μια γυναίκα είναι υποχρεωμένος επειδή κάνει lifting να βγει να το πει δημοσίως.
Προφανώς το κάνει γιατί κάτι θέλει να κρύψει ή να φτιάξει, γιατί να πρέπει να το πει; Είναι υποχρεωμένος; Σε τι θα κάνει καλό στους άλλους; Γενικά θεωρώ ότι είναι καλό να λες και να μοιράζεσαι πράγματα που έχουν μια χρησιμότητα».
Δείτε το βίντεο:
Ειδήσεις σήμερα
Ποιος αγαπημένος παρουσιαστής μπαίνει στο Survivor 2024 – Δείτε το βίντεο
Γιάννης Αϊβάζης: «Δεν πάω καλεσμένος στον Λιάγκα, είμαι θυμωμένος» [Βίντεο]