Συγκεκριμένα η Emilia είπε: «Δεν θέλω να κρίνω κάτι. Δεν μου αρέσει να κρίνω δεύτερες». Στο «καπάκι» η Ρέινα απάντησε: «Αυτό το πράγμα προσβάλλει κι άλλα κορίτσια. Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν σε υπολογίζω».
Tότε η Emilia τόνισε πως η συμπαίκτριά της μάλλον έχει στυλίστα για τα λουκ της. «Δεύτερες σε χαρακτήρα και σε στυλ εννοώ. Πολύ φθηνό δείχνει. Εντάξει, κάποιες φορές τη ντύνουν, κάποιες φορές ντύνεται μόνη της», είπε.
Τα ζώδια της εβδομάδας (27/7-04/8): Αναλυτικές προβλέψεις για επαγγελματικά και σχέσεις
Ειδήσεις σήμερα
Πηνελόπη Αναστασοπούλου για Πέτρο Φιλιππίδη: «Δεν ξεχνώ!»
Εξάγωνο Αφροδίτης – Ουρανού: Τα 5 ζώδια που επηρεάζονται περισσότερο