Σε εξωδικαστικό συμβιβασμό κατέληξαν η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και η γυναίκα που παρέσυρε με το αυτοκίνητό της την περασμένη εβδομάδα στα Νότια Προάστια, και η οποία εξακολουθεί να νοσηλεύεται με την παρουσιάστρια να την επισκέπτεται καθημερινά.
Ντέμη Γεωργίου: Οι συγκινητικές αναρτήσεις των πρώην συμπαικτών της στο Master Chef - «Καλό ταξίδι» [εικόνες]
Σύμφωνα με όσα αποκάλυψε η εκπομπή Super Κατερίνα, οι δύο πλευρές φαίνεται πώς ήρθαν σε συμφωνία, καθώς οι δύο γυναίκες απέκτησαν φιλικές σχέσεις, με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, από το πρώτο βράδυ να βρίσκεται στο πλευρό της τραυματισμένης γυναίκας
Ειδήσεις σήμερα