Tο eleftherostypos.gr δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο. Ωστόσο δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Σχόλια με ύβρεις διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Χρήστες που δεν τηρούν τους όρους χρήσης αποκλείονται.
Στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ υπάρχει και η στήλη της μαγειρικής και είναι μία από τις αγαπημένες του κοινού, αλλά όπως φαίνεται, όχι μόνο αυτού. Πιο συγκεκριμένα, στο επεισόδιο της Πέμπτης 16/3 την ώρα που ο σεφ Δημήτρης Μακρυνιώτης μαγείρευε το γλυκό που είναι γνωστό ως τραούκ κιοκτσού "μπούκαρε" στο πλατό ο floor manager.