Την περασμένη Πέμπτη έγινε γνωστό πως ο δεύτερος γιος της οικογένειας Ρουβά μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο. Σύμφωνα με τον παιδίατρο, το κρύωμα που αντιμετωπίζει είναι κάτι πολύ συνηθισμένο σε μωρά, αλλά λόγω της πολύ μικρής ηλικίας του δεν μπορεί να πάρει φαρμακευτική αγωγή.
Χρειάστηκε λοιπόν να νοσηλευτεί για προληπτικούς λόγους, ώστε να αναρρώσει πλήρως. Η πανέμορφη μαμά του μωρού δημοσίευσε μια εικόνα μέσα από το νοσοκομείο, στην οποία φαίνεται η ίδια να κρατάει στην αγκαλιά της τον νεογέννητο γιο της.
«Ο μικρός μας άγγελος είναι καλά. Η υγεία είναι ό,τι πολυτιμότερο, να μην το ξεχνάμε ποτέ!! Σας ευχαριστούμε για την αγάπη και τα μηνύματά σας», έγραψε στη λεζάντα, θέλοντας να ευχαριστήσει τον κόσμο για το ενδιαφέρον και τις ευχές του.