Η ταλαντούχα κόρη του Λευτέρη Πανταζή στην επίσημη φωτογράφιση που έκανε για την θεατρική παράσταση, ποζάρει ολόγυμνη, καλύπτοντας τα… επίμαχα σημεία με τα πολύχρωμα κοτσιδάκια που έχει βάλει στα μαλλιά της, αλλά και ένα πλακάτ στο οποίο αναγράφεται το εξής μήνυμα: «Κάντε έρωτα, όχι πόλεμο».
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
https://www.instagram.com/p/CFRwyexHN9t/
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, ανά πάσα στιγμή στο EleftherosTypos.gr