Τις τελευταίες ημέρες περνάει τις καλοκαιρινές της διακοπές στο νησί των ανέμων, όπου και απολαμβάνει τις βουτιές στη θάλασσα, αλλά και τις βόλτες στα Ματογιάννια, κοιτώντας τις βιτρίνες των τουριστικών καταστημάτων, κάτι που τις αρέσει να κάνει όποτε βρίσκεται στο νησί.
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Φορώντας ένα κοντό ασπρόμαυρο καφτάνι με φραμπαλάδες στα μανίκια, αναδείκνυε τα καλλίγραμμα πόδια της, ενώ το ολόσωμο μαύρο μαγιό που επέλεξε να φορέσει από μέσα, τόνιζε τις αναλογίες της, μαγνητίζοντας όλα τα βλέμματα!
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr