Μετά από το διάστημα αποχής οι σχέσεις ανανεώνονται ή τελειώνουν οριστικά. Με την Τούνη δεν τίθεται το δεύτερο ενδεχόμενο. Μόνο ανανέωση υπάρχει. Μια ανανέωση στην ψυχική και φαντασιακή ευφορία που προσφέρει με κάθε της ανάρτηση.
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Εν προκειμένω, μιλάμε για διπλή ευφορία. Μία ολόσωμη και μία με επίκεντρο τα πόδια της. Η Ιωάννα Τούνη φόρεσε ένα κόκκινο μίνι φόρεμα, πήρε κόκκινη τσάντα, έβαλε κόκκινα τακούνια, κόκκινο κραγιόν και πόζαρε με καλοκαιρινό φόντο. Δεν θα ήταν λάθος να πούμε ότι είναι η γυναικάρα με τα κόκκινα και βάζει κάτω οποιαδήποτε ερίζει για τον τίτλο.
Δε γίνεται να μη θαυμάσει κάποιος τα πόδια της και η ίδια το καταλαβαίνει. Γι΄αυτό στη δεύτερη φωτογραφία η κάμερα πιάνει το κορμί της από τη μέση και κάτω και ζουμάρει στα πόδια. Αυτή είναι η Ιώαννα Τούνη, αυτά και τα έργα της. Θαυμαστά!
https://www.instagram.com/p/BwCnoDFAXpF/