Μετά από σειρά εμφανίσεων στη χώρα μας, αποχαιρέτησε συγκινημένη τους θαυμαστές της, κατά την εμφάνισή της στην Ημέρα Θετικής Ενέργειας της Amita Motion.
Απόλυτο χάος στο Power of Love - Παρενέβη η Καραβάτου για να λύσει την παρεξήγηση - «Θα πάθω εγκεφαλικό» [βίντεο]
«Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαι κοντά σας. Θα φύγω για λίγο, αλλά να ξέρετε πως σας αγαπώ πολύ. Αυτή η συναυλία είναι η τελευταία για φέτος στην Ελλάδα, γιατί σε λίγο καιρό θα φύγω για μεγάλο χρονικό διάστημα για τη Σουηδία, αλλά εσείς θα είστε πάντα στην καρδιά μου», είπε.
Μαρίνα Μούκα
Από την έντυπη έκδοση του Ελεύθερου Τύπου