Είναι το πιο αμφιλεγόμενο πρόσωπο του φετινού GNTM . Η Ειρήνη Ερμίδου αφού προκαλούσε συνεχώς μέσα στο σπίτι με τις ατάκες και τις κακίες της, είπε να συνεχίσει το σπορ και εκτός διαγωνισμού.
Πριν λίγες μέρες βρέθηκε σε ιστιντούτο αισθητικής για ένα απλό και καθιερωμένο «μποτέ», αλλά το… δηλητήριο για τις κοπέλες που είναι ακόμα στο διαγωνισμό παρέμεινε στα χείλη της.
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Σε live στο instagram που έκανε η αισθητικός είπε χωρίς κανένα δισταγμό:
Αποχώρησα από το παιχνίδι και έμειναν όλες οι κοντές καρ***ες!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=tHY9RhaL8ek
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]