Στις αναρτήσεις της στο Instagram κινείται διαρκώς ανάμεσα στο σέξι και το αρτιστίκ συνδυάζοντας αυτά τα δύο με τον ιδανικό τρόπο. Της αρέσει οι φωτογραφίες της να είναι σαν πολαρόιντ ή σαν frame από βιντεοκασέτα και να καλύπτουν με έναν νοσταλγικό τόνο το περιεχόμενο.
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Ας πάρουμε για παράδειγμα τη φωτογραφία που ανέβασε το πρωί της Κυριακής. Με το μαλλί της να έχει ένα ιδιαίτερο στυλ, η Ελένη Φουρέιρα ποζάρει με ένα αρκετά μελαγχολικό ύφος καθώς φοράει μια ανοιχτή καπαρντίνα και φαίνονται από μέσα τα μαύρα της εσώρουχα.
Θα μπορούσε άνετα να είναι πλάνο από ταινία του Ντέιβιντ Λιντς.
https://www.instagram.com/p/Bq2inqIAHZs/
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]