Μετά την εκπομπή της περασμένης Τρίτης, η Μπάγια Αντωνοπούλου δεν εμφανίστηκε ξανά στο πλευρό του Γιώργου Παπαδάκη, με τον δημοσιογράφο να κάνει αρχικά λόγο για αδιαθεσία της συνεργάτιδας του. Την Παρασκευή, ο Γιώργος Παπαδάκης, εξήγησε στο περίπου τους λόγους απουσίας της από το «Καλημέρα Ελλάδα» και μάλιστα της αφιέρωσε την εκπομπή μιας και είχε τα γενέθλια της.
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Μετά από μέρες σιωπής η Μπάγια Αντωνοπούλου εμφανίστηκε στο Instagram και έκανε μία ανάρτηση για τα γενέθλια της, χωρίς να σχολιάσει απολύτως τίποτα για την απουσία της από το «Καλημέρα Ελλάδα».
https://www.instagram.com/p/Bo2QhCOBNZx/?utm_source=ig_embed