Η τελευταία της ανάρτηση είναι από τις σπάνιες, μιας και η Μαίρη είναι με το μπικίνι της, θέαμα που το φετινό καλοκαίρι δεν είδαμε σχεδόν καθόλου στο προφίλ της.
Η φωτογραφία της βέβαια δεν τραβήχτηκε σήμερα και είναι ένα throwback όπως λέει και η ίδια στο σχόλιο της. Αυτό που αξίζει περισσότερο είναι ο «παρανοϊκός» – όπως τον χαρακτηρίζει – λόγος που η Μαίρη Συνατσάκη ανέβασε αυτή τη φωτογραφία. Όπως εξηγεί σε ένα στόρι της της άρεσε που οπτικά συνδέεται με την ακριβώς από κάτω φωτογραφία.
Στη μία φαίνεται το σώμα της μέχρι τις κλειδώσεις των γονάτων και από κάτω θάλασσα. Στην άλλη είναι η θάλασσα και το κομμάτι των ποδιών της Μαίρης που δε φαίνεται στην πρώτη εικόνα. Αν τις δείτε τη μία κάτω από την άλλη, δένουν πολύ αρμονικά και μοιάζουν σαν συνέχειες.
Ντέμη Γεωργίου: Οι συγκινητικές αναρτήσεις των πρώην συμπαικτών της στο Master Chef - «Καλό ταξίδι» [εικόνες]
Πειράζει που εμείς δεν το βρίσκουμε παρανοϊκό, αλλά τόσο γλυκό όσο είναι και η ίδια;
https://www.instagram.com/p/BnYf6oxl7Gu/?hl=el&taken-by=mairiboo
https://www.instagram.com/p/BnMPeQ_Fbje/?hl=el&taken-by=mairiboo
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]