Η νεαρή ηθοποιός αρέσκεται να φοράει δίχρωμο μπικίνι και τέτοια είναι και τώρα η επιλογή της. Αυτές τις μέρες κάνει τις διακοπές της σε κάποιο ελληνικό νησί και εκτός από τις παραλίες, ρίχνει τις βουτιές της και σε πισίνες.
Ντέμη Γεωργίου: Το μεγάλο της όνειρο που έγινε πραγματικότητα και δεν πρόλαβε να χαρεί [εικόνες]
Πιθανότατα στην πισίνα του μέρους που μένει έχει τραβηχτεί η φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram. Εκεί βλέπουμε τη Βίκυ Κάβουρα σαν μια άλλη αναδυομένη Αφροδίτη, να ανεβαίνει τη σκάλα της πισίνας, να γέρνει το κεφάλι προς τα πίσω και το πανέμορφο κορμί της αποκαλύπτεται σε κάθε του σημείο.
https://www.instagram.com/p/Bl-h69mHSGV/?hl=en&taken-by=kavouravicky
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]