Ο Πάνος, ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στα social media μία φωτογραφία της Στέλλας γράφοντας: «Όλος ο κόσμος κρυμμένος σε αυτό το χαμόγελο και αυτά τα πανέμορφα μάτια! Είσαι το μεγαλύτερο μου έπαθλο! Καψούρα μου..!!»
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
22/07/2024
|
16:58
Ντέμη Γεωργίου: Οι συγκινητικές αναρτήσεις των πρώην συμπαικτών της στο Master Chef - «Καλό ταξίδι» [εικόνες]
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]