Τέσσερις μέρες μετά την εντυπωσιακή εμφάνιση στο στάδιο Μαρακανά και στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων η Βραζιλιάνα καλλονή βρίσκεται στην ιδιαίτερη πατρίδα της και απολαμβάνει τη θάλασσα.
Tρίγωνο Ήλιου – Ποσειδώνα: Τα 4 ζώδια που θα γλυκαθούν στα ερωτικά τους
Η πανέμορφη Ζιζέλ με τζιν σορτσάκι και φούτερ εθεάθη στην παραλία να κάνει γυμναστική και να περπατάει με την αδερφή της Ραφαέλα. Χωρίς ίχνος μακιγιάζ και ξυπόλυτη η Ζιζέλ έδειχνε κούκλα… Μάλιστα επιδόθηκε και σε ασκήσεις, δείχνοντας ότι είναι πολύ fit και απολύτως στο πνεύμα των Αγώνων.