Η 20χρονη πλέον, Μαρία Ολυμπία Γλίξμπουργκ, γιόρτασε και με το παραπάνω στο Νησί των Ανέμων, μαζί με τους γονείς της, αλλά και με άλλους συγγενείς και καλούς φίλους. Ανάμεσά τους, η ξαδέλφη της Ταλίτα Βον Φίρστενμπεργκ εγγονή της σχεδιάστριας ομάδας Diane von Fürstenberg.
Ντέμη Γεωργίου: Το μεγάλο της όνειρο που έγινε πραγματικότητα και δεν πρόλαβε να χαρεί [εικόνες]
Δείτε τις φωτογραφίες από τον… εβδομαδιαίο εορτασμό των 20ων της γενεθλίων: