«Χρόνια Πολλα ΕΛΛΑΔΑ!!! Χρόνια Πολλά σε όλους τους Έλληνες απανταχού της γης!!! Αυτή η φωτογραφία είναι τραβηγμένη 10 χρόνια πριν όταν είχα την χαρά και τιμή να είμαι μέλος της Προεδρικής Φρουράς!», σχολίασε κάτω από τη φωτογραφία που τον δείχνει μαζί με άλλους τσολιάδες.
https://www.instagram.com/p/BgviluRHR41/?hl=el&taken-by=costavasaloshd
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Εκτός από αυτή τη φωτογραφία, δημοσίευσε και ένα Instagram story που φαίνεται να παρελαύνει με το όπλο στο χέρι, ένα από τις ημέρες που ο πρώην παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης υπηρετούσε τη θητεία του στην Προεδρική Φρουρά.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]