Το βράδυ της Δευτέρας πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία το Fashion Music Project στο Ολυμπιακό Κέντρο Ξιφασκίας με πλήθος επώνυμων της σόουμπιζ να δίνουν το «παρών» στη βραδιά.
Μία από τις γυναικείες παρουσίες που έκλεψαν την παράσταση ήταν η Naya η οποία εκτός από τις φωνητικές ικανότητές της, απέδειξε ότι ξέρει πώς να είναι λαμπερή.
Νίνο: Μιλά πρώτη φορά για τις εξαρτήσεις, το Fame story και για την σχέση του με την Ζόζεφιν [βίντεο]
Η ταλαντούχα ερμηνεύτρια εντυπωσίασε στο κόκκινο χαλί του Madwalk, με το φόρεμα της, δημιουργία των Miro, και τα πέδιλα της που φέρουν την υπογραφή του Giorgio Fatouro να συγκεντρώνουν όλα τα βλέμματα.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]