Το διάσημο top model φόρεσε το μπικίνι του, «ανέβασε» νωρίς νωρίς τις πρώτες φωτογραφίες με αυτό και σηματοδότησε επισήμως τη «χρυσή εποχή» των φαρμακείων, λόγω της κατακόρυφης ανόδου στις πωλήσεις των ηρεμιστικών και των υπογλωσσίων! Μέχρι τον Σεπτέμβρη που πιθανολογούμε πως θα τελειώσουν οι «καυτές» αναρτήσεις μας περιμένουν δύσκολοι μήνες! Βοήθειά μας!
Ντέμη Γεωργίου: «Την είδα έτσι όπως κανείς δεν θα ήθελε να την δει»
https://www.instagram.com/p/BgPmIhaBMZF/?taken-by=alessandraambrosio
https://www.instagram.com/p/BgHd6O6BZlx/?taken-by=alessandraambrosio
https://www.instagram.com/p/BgFVRTohRh5/?taken-by=alessandraambrosio