Το δεύτερο παιδί τους κρατούν στα χέρια τους ο άνκορμαν του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του Alpha και η σύζυγός του.
Το βράδυ της Παρασκευής, η Ιωάννα έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι, με τον παρουσιαστή να πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Το νέο μέλος της οικογένειας Σρόιτερ γεννήθηκε με βάρος 3,1 κιλά και το ζευγάρι ανυπομονεί να πάει σπίτι του για να γνωρίσει η πρώτη τους κόρη, Νάντια, την αδερφούλα της.
Επιμέλεια: Κατερίνα Θεοδωροπούλου