Σύμφωνα με πληροφορίες εχθές Τρίτη στις 22.00 το βράδυ πέθανε ένας άνδρας 87 ετών που νοσηλευόταν στο «401» Στρατιωτικό Νοσοκομείο. όπως αναφέρουν οι πληροφορίες ο άτυχος άνδρας είχε υποκείμενα νοσήματα.
Κορονοϊός: Σε έξαρση και τον Αύγουστο - Γεμάτες οι κλίνες covid στο Σωτηρία
Νωρίτερα έγινε γνωστό ότι εχθές Τρίτη στις 23:00 κατέληξε άνδρας 83 ετών που νοσηλευόταν στη ΜΕΘ του «Θριασιου». Ο άτυχος άνδρας είχε διακομισθεί στο νοσοκομείο από τη Μυτιλήνη στις 7 Σεπτεμβρίου και έπασχε από υποκείμενο νόσημα.
Τα θύματα στη χώρα μας συνολικά ανέρχονται πλέον σε 426.
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, ανά πάσα στιγμή στο EleftherosTypos.gr