Πριν από λίγες ώρες είχε γίνει γνωστός ο θάνατος μίας 85χρονης, η οποία νοσηλευόταν στο Γενικό Νοσοκομείο Νίκαιας «Άγιος Παντελεήμων» και κατέληξε τα ξημερώματα ενώ όπως αναφέρουν οι πληροφορίες έπασχε από υποκείμενα νοσήματα.
Κορονοϊός: Σε έξαρση και τον Αύγουστο - Γεμάτες οι κλίνες covid στο Σωτηρία
Σημειώνεται ότι νωρίτερα σήμερα αναφέρθηκαν ακόμα τρεις θάνατοι ενός 84χρονου στο Σωτηρία, ενός 87χρονου στη Μυτιλήνη και ενός 84χρονου στον Ευαγγελισμό. Όλοι έπασχαν από υποκείμενα νοσήματα.
Με τους μέχρι τώρα θανάτους τα συνολικά θύματα στη χώρα μας φτάνουν τα 357.
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, ανά πάσα στιγμή στο EleftherosTypos.gr