Ο δημοφιλής ηθοποιός, μετά από χρόνια περιπέτεια με την υγεία του, έφυγε σήμερα από τη ζωή στα 80 του χρόνια. Η σύζυγός του, Μαίρη Μπάρκουλη, που του στάθηκε όλα αυτά τα χρόνια, τον αποχαιρέτησε με ένα συγκινητικό μήνυμα στον προσωπικό της λογαριασμό στο facebook.
Μάικλ Φελπς: Ο «Μίδας» των Ολυμπιακών μεταλλίων στην κολύμβηση – Το αλκοόλ και τα μυθικά ρεκόρ
«Καλό ταξίδι αγάπη μου….καλή αντάμωση ψυχή μου….έφυγες μέσα στο φως….μέσα στην αγάπη…χάιδεψες το χέρι του αδελφού σου….τέσσερις ανάσες…..και….ΤΕΛΟΣ», έγραψε η Μαίρη Μπάρκουλη και το συνόδευσε με το τραγούδι “Άδεια μου αγκαλιά” της Ελευθερίας Αρβανιτάκη.