Νέο σκίτσο αφιερωμένο στη Δευτέρα δημοσίευσε σήμερα (5/8) ο Αρκάς.
Κίνηση: Συνεχίζεται το μποτιλιάρισμα- Στο κόκκινο οι δρόμοι γύρω από το λιμάνι
Συγκεκριμένα, κι ενώ όλοι γνωρίζουμε πως οι Δευτέρες είναι δύσκολες για τους εργαζόμενους μετά τις χαλαρές στιγμές του Σαββατοκύριακου, περνάει στο επόμενο level που είναι τουλάχιστον τρομακτικό!
Ο γνωστός σκιτσογράφος ενημερώνει το κοινό ότι η Δευτέρα είναι το ένα έβδομο της ζωής μας!
Ο πρωταγωνιστής του σκίτσου κρατάει έναν καφέ και ελαφρώς αξύριστος όπως είναι λόγω σαββατοκύριακου αντιλαμβάνεται πως είναι πολλές οι… πρώτες μέρες της εργασιακής εβδομάδας!
Υπομονή…