Τα σουβλάκια, σε συνεργασία με την περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, παραδόθηκαν στις εκκλησίες του Αγίου Παντελεήμονα και Αγίων Αποστόλων στην πόλη της Ρόδου, όπου το απόγευμα πρόκειται να στηθούν υπαίθριες ψησταριές και θα υπάρξουν οι ανάλογες εκδηλώσεις.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
22:54
Σεισμός: Πυρά Παπαδόπουλου στον Ολλανδό... προφήτη για τα ρίχτερ στα Δωδεκάνησα
Η προσφορά έγινε από τον επιχειρηματία Μάκη Ντουρουτλή, τον οποίο ευχαριστεί ιδιαίτερα με ανακοίνωση της η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου.