Συγκεκριμένα και σύμφωνα με πληροφορίες του trikalavoice.gr δυο νεαρές κοπέλες βγήκαν στην άκρη της εθνικής οδού Τρικάλων-Λάρισας, στο ρεύμα προς Τρίκαλα, καθώς το μηχανάκι στο οποίο επέβαιναν παρουσίασε βλάβη.
Προσλήψεις: 1.900 μόνιμοι σε Στρατό και Αστυνομία - Ποια τα κριτήρια
Ενώ βρίσκονταν εκεί, κάτω από άγνωστες, μέχρι στιγμής, συνθήκες και σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες ένα αυτοκίνητο που κινούνταν στο ίδιο ρεύμα τις παρέσυρε.
Αποτέλεσμα της σφοδρής σύγκρουσης ήταν να τραυματιστούν οι δυο κοπέλες και να μεταφερθούν στο Νοσοκομείο Τρικάλων, όπου η 19χρονη κατέληξε.