Σύμφωνα με αναρτήσεις επιβατών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης όλοι οι ταξιδιώτες φορούσαν κανονικά μάσκες, ενώ κρατούσαν κι από ένα αντισηπτικό στα χέρια τους.
Χαμόγελο του Παιδιού: Συναγερμός για εξαφάνιση 17χρονου από την Καλαμαριά
Σύμφωνα και με το φωτογραφικό υλικό οι θέσεις καλύφτηκαν στο 100%, αφού δεν ήταν και λίγοι εκείνοι που όλες αυτές τις μέρες τις καραντίνας, μετρούσαν αντίστροφα μέχρι να επιτραπούν και πάλι οι εσωτερικές πτήσεις ενώ και στις αίθουσες του αεροδρομίου τηρήθηκαν οι αποστάσεις.
https://www.facebook.com/andreas.koutoupis/posts/10158231192064904