Λόγω κορονοϊού η φετινή Ανάσταση γιορτάστηκε και στη Χαλκίδα με κλειστές εκκλησίες για το κοινό και οι περισσότεροι είπαν το «Χριστός Ανέστη» από τα φωταγωγημένα μπαλκόνια τους.
Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr
Λόγω κορονοϊού η φετινή Ανάσταση γιορτάστηκε και στη Χαλκίδα με κλειστές εκκλησίες για το κοινό και οι περισσότεροι είπαν το «Χριστός Ανέστη» από τα φωταγωγημένα μπαλκόνια τους.
Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr
Τα τελευταία 24ώρα, η Δέσποινα Βανδή βρίσκεται στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος μετά την απόφασή της να μην τραγουδήσει σε συναυλία στην Τουρκία. Έχοντας επιστρέψει στην Αθήνα, ηρεμεί στο σπίτι της έχοντας δίπλα της αγαπημένα της πρόσωπα και φυσικά τον Βασίλη Μπισμπίκη.