Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι νεαροί πραγματοποιούν συμβολική κατάληψη για συμπαράσταση στον κρατούμενο Σπύρο Χριστοδούλου που πραγματοποιεί απεργία πείνας.
Μύκονος: Θύμα κλοπής έπεσε Ισραηλινός στην βίλα που έμενε- Του πήραν 15.000 ευρώ
Μεταξύ άλλων, διαμαρτύρεται γιατί “η αίτηση συγχώνευσης ποινών που έχει καταθέσει για τρίτη φορά, δεν έχει εισαχθεί ακόμα στο αρμόδιο δικαστήριο για να κριθεί εκεί, όπως προβλέπει ο νόμος”.
Όπως αναφέρει το cretalive.gr, στο κτήριο δεν μπορούν να μπουν ο Δήμαρχος και οι Δημοτικοί υπάλληλοι.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]