Συγκεκριμένα, ο ποδοσφαιρικός Σύλλογος Κύθνου ταξίδεψε με ψαροκάικα για τον προγραμματισμένο αγώνα στην Σέριφο, διότι δεν τον βόλευαν τα δρομολόγια του πλοίου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
17:17
Σαντορίνη: Χαμός από την «έκκληση» στους κατοίκους να μείνουν στα σπίτια τους λόγω κρουαζιερόπλοιου με τουρίστες
Βέβαια για να φτάσουν στο γήπεδο και να αγωνιστούν με την ομάδα «Μαρπησσαϊκό» Πάρου δεν τους χρειάστηκαν μόνο οι βάρκες, καθώς μόλις έφτασαν στο βόρειο τμήμα της Σερίφου, στην συνέχεια πήραν αμάξια για να φτάσουν στο γήπεδο.
Διαβάστε την συνέχεια ΕΔΩ
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]