Ωστόσο, αυτό που έκανε μεγάλη εντύπωση στους παρευρισκόμενους στην Έκθεση ήταν ότι η μπάντα δεν έπαιζε κλασικά στρατιωτικά εμβατήρια άλλα πασίγνωστα και αγαπημένα κομμάτια όπως το soundtrack της αγαπημένης σειράς Game of Thrones, αλλά και το Eye of the Tiger.
Καιρός: Δεν είναι... όνειρο – Θερμικές καταιγίδες «θα πνίξουν» την Πέμπτη όλη τη χώρα – Πόσο θα πέσει η θερμοκρασία
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]