Η Ελένη Αστρινάκη ήταν παρούσα σε κάθε μάχη για τη βελτίωση της ποιότητας ζωής των πολιτών, αφήνοντας ένα πολυεπίπεδο αποτύπωμα προσφοράς και έργου, δίνοντας σε όλους μας ένα μάθημα ζωής, με την κουλτούρα, την καλλιέργεια και την ευαισθησία της.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
22:54
Σεισμός: Πυρά Παπαδόπουλου στον Ολλανδό... προφήτη για τα ρίχτερ στα Δωδεκάνησα
Την αποχαιρετούμε με πόνο και σεβασμό.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]