Σύμφωνα με το δελτίο Τύπου που εξέδωσε το “Χαμόγελο του Παιδιού” για την εξαφάνιση της 13χρονης, «Η Σπάνια έχει ύψος 150 μ., είναι αδύνατη έχει χάλκινα μαλλιά και καστανά μάτια. Φορούσε τζιν σορτς, ροζ μπλούζα με την επιγραφή “Smile” και γκρι αθλητικά παπούτσια.»
Θεσσαλονίκη: Tραυματίστηκε σοβαρά 14χρονος που επέβαινε σε τρακτέρ
Οποιοσδήποτε έχει κάποια πληροφορία, παρακαλείται να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με “Το Χαμόγελο του Παιδιού”, όλο το 24ωρο, στην “Ευρωπαϊκή Γραμμή για τα Εξαφανισμένα Παιδιά 116000” καθώς και σε όλα τα Αστυνομικά Τμήματα της χώρας.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]