Η οικογένεια Κόκκαλη με ανακοίνωσή της «ευχαριστεί θερμά για το μεγάλο και συγκινητικό κύμα συμπαράστασης» στο πένθος της για το θάνατο του Σωκράτη Σ. Κόκκαλη.
Οριοθετήθηκαν άμεσα οι δύο διαφορετικές εστίες φωτιάς που ξέσπασαν στο Μαρκόπουλο Αττικής
Η ηλεκτρονική σελίδα συλλυπητηρίων είναι: www.kokkalisfoundation.gr . Αντί στεφάνων η οικογένεια επιθυμεί όποιος θέλει να καταθέσει χρήματα στο «Μαζί για το Παιδί» (www.mazigiatopaidi.gr) και στον οργανισμό «ΕΛΙΖΑ» (www.eliza.org.gr).
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]