Το αντικείμενο έμοιαζε με εκρηκτικό μηχανισμό, γι’ αυτό αποκλείστηκε αμέσως η περιοχή και διακόπηκε η κυκλοφορία στις οδούς Μουστοξύδη, Πριγκηπονήσων και Ωλένης, ενώ συνεργείο του τμήματος εξουδετέρωσης εκρηκτικών μηχανισμών μετέβη στο σημείο για να εξετάσει το αντικείμενο και τελικώς να προχωρήσει σε ελεγχόμενη έκρηξη.
Χειροπέδες σε 36χρονο που παρέσυρε και χτύπησε γυναίκα με αναπηρικό αμαξίδιο
Σύμφωνα με πληροφορίες, τελικά δεν πρόκειται για βόμβα και είναι ένα χάρτινο κουτί συνδεδεμένο με καλώδια και πάνω μια σημαία ελληνική και μια της Βεργίνας.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]