Επιβατικό αυτοκίνητο που σύμφωνα με την Τροχαία οδηγούσε μια 37χρονη, ξέφυγε από την πορεία του, προσέκρουσε στα διαχωριστικά κιγκλιδώματα και πέρασε στο αντίθετο ρεύμα, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί σοβαρά η 37χρονη, η οποία άφησε την τελευταία της πνοή περίπου στις 10 το πρωί στο νοσοκομείο Ερυθρός Σταυρός, όπου μεταφέρθηκε.
Προσλήψεις: 1.900 μόνιμοι σε Στρατό και Αστυνομία - Ποια τα κριτήρια
Ελαφρά τραυματίστηκε ο συνοδηγός, 29 ετών.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]