όπως θα δείτε και στο βίντεο που ακολουθεί και ανέβηκε στο youtube στις 4 Μαρτίου, ένας οδηγός μοτοσυκλέτας, κάνει σούζα στην Εθνική Οδό και καταγράφει το όλο του εγχείρημα με κάμερα που έχει τοποθέτηση στην μηχανή.
Την ώρα όμως που απολαμβάνει την διαδρομή μου ( ενώ κάνει πάντα σούζα) δίπλα του περνάει ένα περιπολικό της αστυνομίας. Αρχικά.. «παγώνει» και όπως ο ίδιος γράφει, δεν ξέρει πως να διαχειριστεί την κατάσταση.
Πέλλα: Σε εξέλιξη η φωτιά στο όρος Πάικο - Δεν απειλούνται κατοικημένες περιοχές
Το αποτέλεσμα είναι να συνεχίσει να απολαμβάνει την οδήγηση στη μία ρόδα και να «ευχαριστεί» τους αστυνομικούς που δεν τον σταμάτησαν.
https://youtu.be/zTHUhR8duXI
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]