Η σορός του ανασύρθηκε από τη θαλάσσια περιοχή της Παλαιάς Φώκαιας Αττικής και συγκεκριμένα στην παραλία «Θυμάρι». Μεταφέρθηκε στο Ασκληπιείο Βούλας κι εκεί αναγνωρίστηκε από την οικογένειά του.
Τρίπολη: Έρευνα της ΕΛ.ΑΣ για την ανθρωποκτονία με θύμα έναν 64χρονο- Είχε τραύματα στο λαιμό και στο κεφάλι
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Παλαιάς Φώκαιας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Λαυρίου διενεργείται η προανάκριση, ενώ παραγγέλθηκε και η διενέργεια νεκροψίας-νεκροτομής.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]