Τα μέλη του ΠΑΜΕ έχουν μπει στη στοά στην οποία βρίσκεται η είσοδος του γραφείου και είναι αντιμέτωπα με άνδρες των ΥΜΕΤ. Οι διαδηλωτές φωνάζουν, μεταξύ άλλων, «κανένα σπίτι στα χέρια τραπεζίτη» και «εμπρός λαέ ξεσηκωμός, κάτω τα χέρια απ’ του λαού του βιός».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
26/07/2024
|
08:06
Ιός του Δυτικού Νείλου: Πρώτο φετινό θύμα 75χρονος από Σέρρες – Πως θα προφυλαχθούμε
Περισσότερα σε λίγο…
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]