Η σύζυγος του καταδικασθέντα για συμμετοχή στη «17Ν», Αγγελική Σωτηροπούλου, η οποία κατοικεί μόνιμα στο εν λόγω σπίτι, προσπαθούσε να προστατέψει την περιουσία της καταβρέχοντας με το λάστιχο.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
12:17
Η σύζυγος του καταδικασθέντα για συμμετοχή στη «17Ν», Αγγελική Σωτηροπούλου, η οποία κατοικεί μόνιμα στο εν λόγω σπίτι, προσπαθούσε να προστατέψει την περιουσία της καταβρέχοντας με το λάστιχο.