Η ομάδα αποτελούνταν από περίπου 20 άτομα, τα οποία εισήλθαν στο κτίριο γύρω στις 13.40, από την οδό Εδουάρδου Λω, πέταξαν φυλλάδια με συνθήματα σχετικά με τα μνημόνια και έφυγαν αμέσως.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
17/07/2024
|
23:07
Χαμόγελο του Παιδιού: Συναγερμός για εξαφάνιση 17χρονου από την Καλαμαριά
Σύμφωνα με την Αστυνομία, έγιναν προσαγωγές στην ευρύτερη περιοχή, αλλά, όπως έγινε γνωστό, θα αφεθούν όλοι ελεύθεροι, καθώς δεν φαίνεται να έχουν σχέση με το περιστατικό.