«´Ηταν μια προσπάθεια για την μείωση της εξάπλωσης του κορωνοϊου όμως οι εικόνες δεν άρμοζαν στον άψογο σχεδιασμό. Αποχωρώ από τα καθήκοντα μου. Να με συγχωρέσει ο πρόεδρος μας» ανέφερε με δήλωση του ο Σοϊλού.
«´Ηταν μια προσπάθεια για την μείωση της εξάπλωσης του κορωνοϊου όμως οι εικόνες δεν άρμοζαν στον άψογο σχεδιασμό. Αποχωρώ από τα καθήκοντα μου. Να με συγχωρέσει ο πρόεδρος μας» ανέφερε με δήλωση του ο Σοϊλού.
Εκπληκτική ήταν η Ελένη Φουρέιρα το Σάββατο 21/7 με το κοινό της στην Αθήνα, στο Κατράκειο θέατρο της Νίκαιας, στο πλαίσιο της φετινής καλοκαιρινής περιοδείας της, η οποία ξεκίνησε προ εβδομάδων από τη Θεσσαλονίκη.