Ελεύθερος Τύπος
SPORTS

Super League 1: Το πρόγραμμα των playoff και των playout

Super League: Υπογράφουν με Cosmote TV οι τελευταίες πέντε ομάδες – Όλα δείχνουν σέντρα στο πρωτάθλημα

Newsroom eleftherostypos.gr

Kατά την τηλεδιάσκεψη της Super League Interwetten επικυρώθηκε ομόφωνα η βαθμολογία της κανονικής περιόδου, ενώ εγκρίθηκε και το πρόγραμμα των playoffs και των playouts. Τρεις θα είναι οι εμβόλιμες αγωνιστικές για τα playoffs, ενώ ίδια ώρα θα διεξαχθούν οι αγώνες των δύο τελευταίων αγωνιστικών.

Πρόγραμμα play off
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 21/3, 15:00

Ολυμπιακός – Άρης 21/3, 17:15

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 21/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 4/4, 15:00

Άρης – Αστέρας 4/4, 17:15

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 4/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Άρης – ΑΕΚ 11/4, 15:00

Αστέρας – ΠΑΟΚ 11/4, 17:15

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 11/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Παναθηναϊκός – Άρης 18/4, 15:00

ΑΕΚ – Αστέρας 18/4, 17:15

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 18/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Ολυμπιακός – Αστέρας 21/4, 17:15

Άρης – ΠΑΟΚ 21/4, 19:30

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 21/4, 21:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 25/4, 15:00

Αστέρας – Άρης 25/4, 17:15

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 25/4, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Άρης – Ολυμπιακός 5/5, 17:15

Παναθηναϊκός – Αστέρας 5/5, 19:30

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 5/5, 21:30

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 9/5, 15:00

Αστέρας – Ολυμπιακός 9/5, 17:15

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 9/5, 19:30

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ)

Άρης – Παναθηναϊκός 12/5 19:30

Αστέρας – ΑΕΚ 12/5, 19:30

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 12/5, 19:30

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ)

Άρης – ΑΕΚ 16/5, 19:30

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 16/5, 19:30

ΠΑΟΚ – Αστέρας 16/5, 19:30

Πρόγραμμα playout

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ 20/3, 15:00

Βόλος – ΟΦΗ 20/3, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος 20/3, 19:30

Παναιτωλικός – Λαμία 20/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης 3/4, 15:00

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα 3/4, 17:15

ΑΕΛ – Παναιτωλικός 3/4, 19:30

Λαμία – Βόλος 3/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

Βόλος – Παναιτωλικός 10/4, 15:00

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 10/4, 17:15

Ατρόμητος – ΑΕΛ 10/4, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία 12/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΟΦΗ – Ατρόμητος 17/4, 15:00

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης 17/4, 17:15

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα 17/4, 19:30

Λαμία – ΑΕΛ 19/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός 24/4, 15:00

ΑΕΛ – ΟΦΗ 24/4, 17:15

Ατρόμητος – Λαμία 24/4, 19:30

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος 26/4, 19:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων 8/5, 19:30

Βόλος – ΑΕΛ 8/5, 19:30

Παναιτωλικός – Ατρόμητος 8/5, 19:30

Λαμία – ΟΦΗ, 8/5, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα 15/5, 19:30

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία 15/5, 19:30

Ατρόμητος – Βόλος 15/5, 19:30

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 15/5, 19:30

Ακολούθησε το eleftherostypos.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις

Ειδήσεις σήμερα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, ανά πάσα στιγμή στο EleftherosTypos.gr

Προτεινόμενα για εσάς

Super League 1: Επεισοδιακό πέρασμα του Άρη από τη Λαμία με 1-0

Ελεύθερος Τύπος NewsRoom

Super League – Ιωνικός: Θλάση δευτέρου βαθμού ο Τσιγκρίνσκι

Λάμπρος Κατσαρός

Super League 1: Πρώτη νίκη για τη Λαμία που νίκησε 2-1 τον Ιωνικό στη Νεάπολη

Ελεύθερος Τύπος NewsRoom

Super League 1: Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός έμειναν στο μηδέν στο ντέρμπι αιωνίων στο Φάληρο

Ελεύθερος Τύπος NewsRoom

Super League 1: Επιβλητικό πέρασμα του ΠΑΟΚ από την Κρήτη, 3-1 τον ΟΦΗ

Super League 1: Πρώτη εκτός έδρας νίκη για την ΑΕΚ, 3-1 τον Παναιτωλικό

Super League 1: Ο ΠΑΣ Γιάννινα πήρε την ισοπαλία (1-1) στο φινάλε από τον Ατρόμητο

Super League 1: Ο Βίντσιτς στο Oλυμπιακός – Παναθηναϊκός!

Παραίτηση-βόμβα Μπουτσικάρη από τη super league

Ελεύθερος Τύπος Newsroom